10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 02:30

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Лідер індустрії кінопрокату - мережа кінотеатрів Multiplex оголосила запуск ексклюзивного проєкту “Кінокласика” - kiev.karavan.com.ua

Лідер індустрії кінопрокату - мережа кінотеатрів Multiplex оголосила запуск ексклюзивного проєкту “Кінокласика”

період дії:
07.10.2021-18.10.2021
Новини
Новини

Кінокласика – це ексклюзивна програма від Multiplex, в рамках якої проводяться покази найвпливовіших картин європейського кіно другої половини минулого століття. Саме європейське кіно прийнято вважати академічним, хоча у самій Європі воно поступається популярністю американському. Але чому воно в пошані у критиків? В чому ж його родзинка? Приходьте в Multiplex, аби дізнатися чому ці фільми стали класикою кінематографу.

Першим фільмом, що буде показаний в рамках програми проэкту стане картина Федеріко Фелліні “Солодке життя”. Стрічка знову вийде на нові екрани мовою оригіналу з українськими субтитрами вже 14 жовтня.

Щомісяця на кіноекрани буде повертатися інша класична стрічка, кожна з яких буде анонсована додатково. Покази відбуватимуться в усіх кінотеатрах мережі Multiplex. Де та коли саме дивитися Кінокласику в Multiplex можна дізнатися у розкладі за посиланням.

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук