Магазины в ТРЦ Караван, Магазины продуктов питания
080 030 0551

Магазин Гіпермаркет Ашан

Головна мета АШАН в Україні — відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи при цьому перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи створенню робочих місць. На сьогодні компанія АШАН Україна надала робочі місця понад 3 800 співробітникам, які пройшли попереднє навчання згідно з методиками та цінностямикомпанії.

АШАН пропонуєсвоїмклієнтамнадзвичайно широкий вибір:

  • Продуктів харчування, серед яких: свіжоспечений гарячий хліб з хрусткою скоринкою, традиційні пиріжки, широкий асортимент риби українських, балтійських, французьких виробників, тощо. В цілому, це — якісні, свіжі продукти, що відповідають найвищим санітарним вимогам.
  • Товарів для дому, меблів полегшеної конструкції, диванів, широкий асортимент побутової техніки: чайники, мікрохвильові печі, холодильники тощо.
  • Товарів для відпочинку, комп’ютерів та телевізорів від найпростіших до найсучасніших, а також широкий вибір книжок та іграшок для ваших діточок.
  • Одягу для всієїродини та на будь-який гаманець.
  • Сезонних товарів, товарів для дачі та відпочинку на відкритому повітрі, святкових товарів, що стануть Вам у нагоді під час щорічних свят.

В підсумку, під одним дахом АШАН Ви знайдетевеличезний вибір різних груп товарів. Асортимент АШАН задовольнить потреби будь-якогоклієнта.
Завдяки уважному персоналу, готовому відповісти на всі запитання, кожен клієнт відчує себе найважливішим і найбажанішим.

https://www.facebook.com/AuchanLugova/

https://www.instagram.com/auchanukraine/

Акции и события