Магазины в ТРЦ Караван, Магазины одежды
10:00-22:00

Магазин LC WAIKIKI

«LC Waikiki » – торгова марка, яка була заснована в 1988 у Франції, а в 1997 році була придбана турецькою Taha Group. Waikiki — це пляж на Гаваях, а «LC» є абревіатурою «Les Copains», що в перекладі з французької означає «друзі».

Протягом 21 року «LC Waikiki» продовжує свій шлях під гаслом «Кожен заслуговує гарно вдягатися» та беззаперечно виконує поставлену перед собою місію «одягати людей відповідно до їх власного стилю і можливостей для того, щоб вони почували себе добре».

На сьогоднішній день, компанія налічує 880 магазинів в 38 країнах (473 в Туреччині), в тому числі в Албанії, Азербайджані, Боснії, Болгарії, Білорусі, Єгипті, Грузії, Ірані, Іраку, Казахстані, Косово, Киргизстані, Македонії, Марокко, Польщі , Румунії, Росії, Саудівській Аравії, Сирії, Україні, Індонезії, Кенії та ін.

«LC Waikiki» – це бренд для всієї родини, тому що компанія виготовляє одяг та аксесуари для жінок, чоловіків, підлітків, дітей, новонароджених та навіть одяг для майбутніх мам.

Не важливо куди Ви збираєтесь: на гучну вечірку, на ділову зустріч, з друзями до парку чи на стадіон займатися спортом —  теперь стильні луки на будь-який захід Ви оберете в магазині «LC Waikiki «.

Акции и события
LC WAIKIKI