Магазины бытовой техники, Магазины в ТРЦ Караван
10:00-22:00

Магазин MI

MI (MODE: INTELLIGENCE) — проект, заснований українськими підприємцями з метою поширення знань про «розумні» пристрої, Інтернет речей (IoT) і штучний інтелект (AI) серед потенційних користувачів і широких верств населення.

Історія проекту

У 2013 році українські дистриб’ютори портативної електроніки, проаналізувавши ринкові тренди і бурхливий розвиток елементів штучного інтелекту в побутовій техніці, вирішили створити освітній проект, суть якого була в ознайомленні населення з перевагами Інтернету речей, нові можливості, які дає використання «розумних» пристроїв і їх комплексів.

За основу були взяті пристрої, що активно просуває на світовий і український ринки виробник Xiaomi і партнери компанії. Це сталося на тлі неодноразових заяв керівництва Xiaomi про плани створення всеосяжної екосистеми «розумних» пристроїв, яка зможе занурити звичайного користувача в світ корисних пристроїв, керованих одним елементом (в разі Xiaomi — смартфоном).

Перспективи проекту

У майбутньому проект MI (MODE: INTELLIGENCE) передбачає розширення мережі шоурумів, розширення охоплення розглянутих екосистем на комплекси різних виробників.

У планах команди проекту — проведення конференцій, інтерактивних обговорень, створення діючої моделі «розумного будинку» і виробництво серії міні-відеофільмів, що пояснюють принципи роботи Інтернету речей.

Також передбачається залучення фахівців для розробки навчальної програми про використання, переваги та потенційні загрози штучного інтелекту для впровадження цієї програми в систему освіти в якості факультативних курсів.

Акции и события
MI