ТРЦ «Караван OUTLET»

Київський ТРЦ «Караван» компанії DCH Infrastructure & Real Estate змінює формат на аутлет та проводить масштабну реконструкцію. Згідно з результатами передброкериджу, паральльно проведеного командами DCH I&RE та Colliers, близько 50% операторів зацікавились форматом. Наводимо аргументи, чому ритейлерам варто звернути увагу на майбутній аутлет-центр.

Попит на дешеві товари в Україні

Результати досліджень компанії GFK демонструють падіння індексу споживчих настроїв на 23% (2019 проти 2013). Економічна ситуація в Україні та нестабільна купівельна спроможність населення сформували попит на аутлет/ стокові магазини.

 Зручна логістика

ТРЦ «Караван OUTLET» розташований в одному з найбільш насичених торговельними центрами районів Києва, серед його найближчих сусідів — ТРЦ Dream Town, ТРЦ «Оазис», ТРЦ Smart Plaza Obolon, Sky Mall, майбутні Blockbuster Mall і ТРЦ Retroville. Це спрощує брендам логістику після закінчення сезону.

 Збільшення трафіку на 25%-30%

Попри реконцепцію, Караван збереже якірних орендарів — гіпермаркет «Ашан», ДРЦ Fly Park, Multiplex з фіксованою ціною 50 грн на всі прем’єри. За підрахунками DCH I&RE, стабільний трафік шопінг-центру становить близько 600 тис. людей на місяць, а після реконцепту очікується зростання до 750-800 тис./ місяць.

 8 000 000$ на інвестиції

Команда DCH I&RE інвестує у комфорт для клієнтів. Серед основних реновацій — заміна вхідних груп, ремонт паркінгу, заміна покриття підлоги, стелі та освітлення (не менше 650 люкс у бутиковій галереї), оновлення інтер’єру спільних зон та санвузлів, модернізація систем пожежогасіння та оновлення інженерних систем, мультимедійний екран і сцена в центральному атріумі, вдвічі збільшена food-зона та повноформатний професійний ролердром.

 Збільшення маркетингової активності

Маркетингові бюджети для Караван OUTLET планують збільшити на 50%. З маркетингових фішок DCH I&RE обіцяє двічі на рік проводити форум для маркетинг-спеціалістів орендарів і ТРЦ, щоб спільно створювати і втілювати стратегії рекламних кампаній, PR-проявів та бренд-комунікацій; щорічно презентувати результат маркетингових досліджень відвідувачів ТРЦ «Караван OUTLET»; 2-3 рази на рік проводити масштабні івенти, орієнтовані на шопінг і споживчі тренди, а не інтертеймент.

 

Команда DCH Infrastructure & Real Estate пропонує в оренду торговельні та офісні площі у ТРЦ «Караван OUTLET». Більше інформації за телефоном: 044 495 4408.

Оставить отзыв

Отзывы