Розіграш до Дня народження ТРЦ Караван від ювелірного заводу «Золотий вік»

ОФІЦІЙНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВОЇ АКЦІЇ

«День народження ТРЦ «КАРАВАН»»

(надалі за текстом – «Умови Акції»)

Умови Акції визначають місце, тривалість, умови та порядок участі в рекламно‑маркетинговій акції «День народження ТРЦ «КАРАВАН»» (надалі за текстом – «Акція»).

 

1.    Організатор та Партнери Акції

 

1.1. Організатором  Акції  виступає  Приватне акціонерне товариство «ЛЕКС ХОЛДИНГ»,  код ЄДРПОУ 31240623 ,  місцезнаходження:  04074,  м.  Київ,  вул. Лугова, 12 (надалі за текстом – «Організатор»).

1.2. Партнером Акції (надалі за текстом – «Партнер») є Ювелірний завод «ЗОЛОТИЙ ВІК» (в особі Фізичної особи-підприємця Сорокін Сергій Вікторович, ІПН 2639805910)

 

2.    Місце (територія) проведення і тривалість Акції

 

2.1. Акція проводиться на території Торгово-розважального центру «КАРАВАН», розташованого за адресою: 04074, м. Київ, вул. Лугова, 12   (надалі за текстом – «ТРЦ «КАРАВАН»). Проведення Акції розпочинається 24 листопада 2017 року о 12 год. 00 хв. 00 сек. та закінчується 26 листопада 2017 року о 17 год. 45 хв. 00 сек. (надалі за текстом – «Період проведення Акції»).

2.2. Розіграш призів відбудеться 26 листопада 2017 року о 18 год. 00  хв. 00 сек. на сцені ТРЦ «КАРАВАН» в зоні ролердрому.

 

3.    Продукція (товари), придбання якої дає право на участь в Акції

 

3.1. В Акції бере участь група непродовольчих товарів та послуг, які придбані у ТРЦ «КАРАВАН» в Період проведення Акції, а також товари та послуги гіпермаркету «АШАН», які придбані у ТРЦ «КАРАВАН» в Період проведення Акції (надалі за текстом разом – «Акційні Товари», а кожний окремо – «Акційний Товар»).

3.2. Не приймають участі в акції товари та послуги ресторанів, кафе та усіх інших закладів, що реалізують готові страви та напої, а також інші товари та послуги, що не зазначені в п.3.1 цих Умов Акції.

 

4.    Вимоги щодо учасників Акції

 

4.1. Учасниками Акції можуть бути лише повністю дієздатні громадяни України:

4.1.1.   які постійно проживають на території України;

4.1.2.   яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років;

4.1.3.   які здійснили купівлю товарів, про які йдеться в п. 3.1. Умов Акцій;

4.1.4.   які повністю ознайомилися з Умовами Акцій, розуміють та приймають їх положення;

4.1.5.   не входять до переліку осіб, зазначених в п. 4.3. Умов Акції.

 

4.2. Учасники Акції повинні відповідати одночасно усім вимогам, зазначеним в п. 4.1. Умов Акції, без будь-яких винятків.

 

4.3. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь у ній:

4.3.1.   власники та працівники Організатора, Партнера Акції, представники та співробітники орендарів приміщень в ТРЦ «КАРАВАН», власники та співробітники осіб, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени родин вказаних осіб. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина, чоловік, дитина, батько, мати, брат, сестра, дід, баба, онуки, інші утриманці або опікуни;

4.3.2.   обмежено дієздатні і недієздатні особи, а також особи, які є нерезидентами України.

 

5.    Порядок участі в Акції

 

5.1. Враховуючи положення п. 5.2 Умов Акції, протягом Періоду проведення Акції, передбаченого в п. 2.1 Умов Акції, особі, яка має намір взяти участь в Акції, необхідно придбати товар чи послугу, передбачені в п. 3.1 Умов Акції, в приміщені ТРЦ «КАРАВАН», що має підтверджуватися наявністю розрахункових документів (надалі за текстом в множині – «чеки», а в однині – «чек»).

 

5.2. Вартість придбаних Акційних Товарів повинна одним чеком становити суму від 350,00 грн. (триста п’ятдесят гривень 00 коп.) з урахуванням усіх податків та зборів, що входять у його вартість. Для участі у акції з чеками гіпермаркету «АШАН» сума чеку гіпермаркету «АШАН» має становити не менше 700 грн. 00 коп. (сімсот гривень 00 коп.) з урахуванням усіх податків та зборів, що входять у його вартість.

 

5.3.  Після виконання п. 5.1. Умов Акції, особі, яка має намір взяти участь у Акції, необхідно заповнити купон учасника у представника Організатора на стійкі реєстрації, розташованої в зоні ресторанів (фуд-корту) ТРЦ «КАРАВАН». Купон заповнюється у правій його половині друкованими літерами з зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові особи-учасника Акції та номеру її телефона. Незаповнений або некоректно заповнений купон учасника не дає право на участь у Акції. Праву половину купону необхідно залишити у представника Організатора, а ліву половину купону учаснику Акції необхідно зберігати у себе до закінчення розіграшу призів.

5.3.1. Стійка реєстрації працює в Період проведення Акції за наступним графіком: 24 та 25 листопада 2017 року з 12 години 00 хвилин до 20 години 00 хвилин. У день розіграшу призів 26 листопада 2017 року з 10 години 00 хвилин до 17 години 45 хвилин.

 

5.4. Перед заповненням купону учасника особа, яка бажає взяти участь у Акції, повинна пред’явити представнику Організатора чек, який підтверджує покупку Акційного Товару на суму відповідно до п.5.2 Умов Акції. Один і той самий Акційний Товар, а також один і той самий чек не можуть бути заявлені для участі у Акції більше ніж один раз.

 

5.5. Якщо дата або час купівлі Акційного Товару, зазначена на чеку, не входить в Період проведення Акції, то такий чек не приймається до уваги і особа, яка бажає взяти участь у Акції, не може використовувати його для участі у Акції. Якщо Акційний Товар був придбаний поза межами ТРЦ «КАРАВАН», то такий Акційний Товар не приймається до уваги і особа, яка бажає взяти участь у Акції, не може використовувати його для участі у Акції.

 

5.6. Купон складається з двох половин, на кожній з яких вказано однаковий порядковий номер. Права половина купону з номером та вказаними прізвищем, ім’ям по-батькові та телефоном учасника Акції залишається у Організатора Акції і вкладається до скрині розіграшу призів (надалі за текстом – «основна частина купону»). Ліва половина купону  зберігається у Учасника Акції (надалі за текстом – «ліва частина купону»).

 

5.7. У випадку придбання відповідно до цих Умов Акції Акційного Товару на кожні 350,00 грн. (триста п’ятдесят гривень 00 копійок) з урахуванням усіх податків та зборів, що входять у його вартість у чеку, а щодо гіпермаркету «Ашан» — на кожні 700,00 грн. (сімсот гривень 00 коп.) з урахуванням усіх податків та зборів, що входять у його вартість у чеку, видається один купон, який можна використати для участі у Акції.

 

5.8. Кількість купонів, яку може отримати один Учасник Акції за різними чеками – необмежена. Кількість виграшів обмежена – одна особа може виграти один приз.

 

6.    Розіграш Призів.

6.1.Фонд призів Акції (надалі за текстом в множині – «Призи», а в однині – «Приз») включає в себе:

 

6.1.1. сертифікати у кількості 5 штук номіналом 5000,00 (п’ять тисяч) гривень кожний на право придбання ювелірних прикрас від ювелірного заводу «Золотий вік». Даний сертифікат переможець розіграшу зможе придбати за 1 грн. з ПДВ у Партнера Акції, зазначеного у п. 1.2 Умов Акції;

 

6.2. Зовнішній вигляд та характеристики Призів визначається виключно Організатором на його власний розсуд.

 

6.3. Розіграш Призів відбувається у день, час та у місці, які вказані у п. 2.2 Умов Акції, шляхом випадкового витягування основних частин купонів зі спеціально облаштованої скрині представником Організатора. Учасник Акції, основна частина купону якого була витягнута представником Організатора, є Переможцем Акції, який виграв Приз.

 

6.4.Учасники Акції, які були визначені відповідно до п. 6.3 Умов Акції, зобов’язані особисто бути присутніми під час розіграшу Призів. В протилежному випадку, Організатор має право вилучити учасника Акції з розіграшу та позбавити його виграного Призу. У такому випадку основні частини купону необхідно витягувати до того часу, поки не буде витягнута основна частина купону іншого учасника Акції, який буде присутнім під час розіграшу.

 

6.5. Під виграшом Призу розуміється право його придбання за 1 (одну) гривню з ПДВ у Партнера Акції.

 

6.6.  Отримання Призу відбувається за наявності в Переможця Акції оригіналу та копії паспорту або іншого документу, що посвідчує особу, лівої частини купону/купонів, а також чеку/чеків, які були пред’явлені представнику Організатора для участі у Акції, з відмітками останнього.

 

6.7. Кожний Учасник Акції не може бути Переможцем Акції більше ніж один раз. У випадку, якщо представник Організатора витягне основну частину купону одного і того самого учасника Акції кілька разів, основні частини купонів необхідно витягувати до того часу, поки не буде витягнута основна частина купону іншого Учасника Акції, який ще не вигравав Призу у Акції.

 

6.8. Під виграшом Призу розуміється право його придбання за 1 (одну) гривню.

 

6.9. Порядковий номер, який містяться на лівій частині купону, повинен бути ідентичним номеру, який міститься на основній частині купону. Ліва частина купону повинна бути цілою і неушкодженою. У випадку недотримання цих умов, Переможець Акції втрачає своє право на отримання Призу.

 

6.10. У випадку ненадання представнику Організатора документів, передбачених в п. 6.6 Умов Акції, Переможець Акції втрачає своє право на отримання Призу. В цьому випадку такі права на отримання Призу не передаються та вважаються нереалізованими Переможцем.

 

6.11. Право власності на Приз переходить лише після укладення договору з Партнером Акції. Договір укладається у разі прибуття Переможця у зазначене Партнером Акції місце і термін, а також у разі надання всіх необхідних документів.

 

6.12. Приз вручає представник Організатора Акції.

 

6.13.    Організатор залишає за собою право змінити кількість Призів, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені Умовами Акції. У випадку внесення таких змін до Умов Акцій, Організатор повідомляє про це в порядку, передбаченому п. 7.14 Умов Акції.

 

6.14.    Зовнішній вигляд Призів (розмір, колір, комплектація, технічні характеристики тощо), зазначений в рекламних матеріалах, які будуть розміщуватись протягом Періоду проведення Акції, може відрізнятися від зовнішнього вигляду реальних Призів.

 

6.15.    Заміна відповідного Призу на грошовий еквівалент не допускається.

6.16.    Якщо в процесі розіграшу або вручення Призів буде встановлено, що придбання Акційного Товару, було здійснено не в місці та не в Період проведення Акції, передбачених в п. 2.1 Умов Акції, Переможець Акції позбавляється права на отримання Призу.

 

7.    Інші положення

 

7.1. Організатор забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Акції.

 

7.2. Організатор не вступає в суперечки між Учасниками Акції щодо визначення Переможців.

 

7.3. Організатор не несе відповідальність за неможливість отримання Призів у зв’язку із будь-якими обставинами, які знаходяться поза межами контролю Організатора.

 

7.4. Відповідальність Організатора не виходить за межі вартості Призу.

 

7.5. Учасники Акції погоджуються і гарантують, що будь-які збитки, понесені ними у зв’язку із участю в Акції, в будь-якому випадку не відшкодовуються Організатором Акції.

 

7.6. Акція не є лотереєю, або послугою у сфері грального бізнесу.

 

7.7. Учасники, які не дотримались цих Умов Акції, не можуть бути визнані Переможцями Акції.

 

7.8. Всі Учасники Акції самостійно сплачують будь-які витрати, понесені ними у зв’язку із участю в Акції, в тому числі, але не обмежуючись, витрати на проїзд, харчування, витрати на користування мережею Інтернет тощо.

 

7.9. Беручи участь у Акції, Учасник Акції надає свою згоду Організатору і залученим ним третім особам на обробку своїх персональних даних, а саме їх збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, блокування, або знищення без будь-якого попереднього узгодження з Учасником Акції, виплат та інших компенсацій Учаснику Акції, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. Всі персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися в офісі Організатора за адресою вказаною у п. 2.1. Умов Акції.

 

7.10.    Заповнюючи купон учасника, особа, яка бажає прийняти участь у Акції, цим підтверджує, що вона ознайомилася з Умовами Акції, погодилася з усіма їх положеннями та зобов’язується належним чином їх виконувати.

 

7.11.Організатор зберігає за собою право в будь-який час перевіряти інформацію та документи Учасника Акції (включаючи паспорт, вік та місце проживання Учасника Акції) та дискваліфікувати будь-якого Учасника Акції, який порушив Умови Акції, або який сфальсифікував чи подав недостовірні відомості про себе. Якщо Організатор не реалізував будь-яке з цих прав на будь-якому етапі Періоду проведення Акції, це не означає відмову від таких прав.

 

7.12.    Учасник Акції дає згоду на запис, фотографування або зйомку на кіноплівку свого зображення та/або голосу під час будь-якого етапу Періоду проведення Акції, їх трансляцію або опублікування Організатором, без будь-яких обмежень і без будь-якого попереднього узгодження з Учасником Акції, виплат чи інших компенсацій, без обмеження за територією, часом та способом використання, включаючи, зокрема, телебачення, радіо, Інтернет, газети, журнали, інші засоби реклами або маркетингу, у зв’язку з цією Акцією або іншими заходами.

 

7.13.    Якщо проведенню цієї Акції перешкоджає будь-яка обставина або з обґрунтованих підстав вона не може проводитися, Організатор зберігає за собою право на свій власний розсуд змінити, припинити або скасувати Акцію.

 

7.14.    Як істотна умова участі у Акції або отримання призу, Учасник Акції повинен підписати юридичну документацію за формою, яка визначена виключно на власний розсуд Організатора, постачальником подарунків, включаючи, зокрема, звільнення від відповідальності за порушення авторських прав і форму гарантії звільнення від збитків.

 

7.15.    У разі виникнення будь-яких спірних питань, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора щодо всіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

7.16.    Ці Умови Акції можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на веб-сайті: https://kiev.karavan.com.ua/

Розіграш до Дня народження ТРЦ Караван від ювелірного заводу «Золотий вік»

Оставить отзыв

Отзывы