Чорна п’ятниця – щодня, п’ятниця подарунків за знижки – 27.11!

Знижки та дисконти вже майже рік як прописалися у ТРЦ «Караван Outlet», тому й чекати Чорної п’ятниці не треба, вона тут щодня. А от чого треба чекати – так це Чорної п’ятниці LevelUp, коли покупка гарантовано принесе крутий подарунок від брендів ТРЦ «Караван Outlet». І все це – у святковій атмосфері, яку створить талановитий діджей, ефектні аніматори та надзвичайне шоу барабанщиць, яке крокуватиме галереями ТРЦ.

Зацікавились? Тоді заплануйте свій візит до нас та не баріться, адже 27 листопада з 13:30, ми будемо розігрувати серед покупців сертифікати на 10 тисяч гривень, круті призи від Intertop, кошики зі смаколиками від АШАН та магазину соусів SOVUS, подарунки від BomondFrantini, Марафон, Фонаріка, JasmineAtlanticCamel ActiveBerghoffUNMOMENTOEVA, Дім Кави, FLY KIDSMultiplex.

Що треба зробити: 27 листопада з 13:30, купуючи будь-який товар у торговельних галереях ТРЦ «Караван» від 1000 гривень, або у продуктовому гіпермаркеті АШАН від 2000 гривень, зареєструйте чек у промоутера на інфостійці ТРЦ «Караван» та тягніть свій щасливий призовий квиточок! Усе!

Чекаємо у ТРЦ «Караван Outlet»!

Офіційні правила акції

Оставить отзыв

Отзывы