Розумний шопінг та кава-комплімент від ТРЦ «Караван Outlet» та кав’ярень «Coffee Delight»

Знайти омріяний товар зі знижкою – це ну дуууже приємно, але окреме задоволення – пригоститися кавою після вдалої покупки й поміркувати, як прикрасить обновка ваш гардероб чи оселю.

У червні кавою вас пригощаємо ми! ТРЦ «Караван Outlet» разом з кав’ярнями «Coffee Delight» дарує улюблений кавовий напій усім відвідувачам!Що треба:

  • Отримати листівку із запрошенням завітати до ТРЦ «Караван Outlet» та поласувати кавою, які наша команда буде щоденно розповсюджувати на найближчих до ТРЦ автобусних зупинках (перехрестя вул. Вишгородської та Правди, а також вул. Вишгородської та Западинської), на вході до станцій метро Мінська та Оболонь та на Оболонській набережній;
  • На інфостійці в ТРЦ «Караван Outlet» обміняти на листівку на купон «Велкам бонус» та заповнити невеличку анкету, щоб допомогти нам стати краще;
  • У кав’ярнях «Coffee Delight», які розташовані на біля входу зі сторони гіпермаркету «Ашан» та біля входу зі сторони магазина «Будинок Іграшок», обміняти купон «Велкам бонус» на свій улюблений кавовий напій.
  • Насолоджуватися кавою та шопінгом зі знижками!

Акція діє до 31 липня з 10:00 до 22:00. Безкоштовний купон на каву дає можливість обрати будь-який кавовий напій вартістю до 28 грн 00 коп у кав’ярніх Coffee Delight на вул. Лугова, 12.

 

Оставить отзыв

Отзывы