ТРЦ «Караван Outlet» став найкращим проєктом з реконструкції 2019 року за версією Commercial Property

Амбітний проєкт вартістю понад 8 млн доларів з реконструкції ТРЦ «Караван Outlet», одного з найперших ТРЦ Києва, отримав престижну всеукраїнську премію – Commercial Property Awards.

 Цей інвестиційний проєкт став великою перемогою професійної команди DCH Infrastructure & Real Estate, яка керує мережею ТРЦ «Караван» у Києві, Харкові та Дніпрі. Строки реалізації були рекордними – лише півроку для масштабних зовнішніх та внутрішніх будівельних робіт. Але ще складнішим було виконати стратегічне завдання –  створити унікальний великий аутлет-центр у комфортній міський транспортній доступності.

Щоб відкрити ТРЦ «Караван Outlet» у новому для столиці та країни форматі, був ретельно проаналізований досвід найбільших аутлет-містечок Європи, розроблені суворі внутрішні стандарти, залучені професіонали понад 20 підрядних організацій, і вже 7 грудня 2019 року ТРЦ «Караван Outlet» відкрив свої двері поціновувачам якісного та бюджетного шопінгу світового рівня.

ТРЦ «Караван Outlet» зібрав під одним дахом більш ніж 50 міжнародних популярних фешн-брендів, які працюють у форматі аутлет та надають постійні знижки до 70%. Серед них: LC Waikiki, Reserved, Sinsay, House, Mohito, OGGI, Ostin, а також Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Baldinini, Paper Shop, Vitto Rossi, Roy Robson і багато інших. Відтепер немає сенсу чекати на сезонні розпродажі, достатньо лише регулярно відвідувати улюблені бренди у Караван Outlet.

На відміну від переважної більшості аутлетів, ТРЦ «Караван Outlet» – це не тільки економний шопінг, але ще й розваги. Для відвідувачів працює кінотеатр Multiplex з найпривабливішими цінами на білети в Києві, фудкорт з затишними кафе та ресторанами, професійний роллердром та дитячий розважальний комплекс Fly Kids.

Оставить отзыв

Отзывы