ТРЦ «Караван Outlet» в березні буде працювати у нормальному режимі, але з деякими обмеженнями

Друзі, ми турбуємось про ваш добробут та здоров’я, тому повідомляємо, що ТРЦ «Караван Outlet» в березні буде працювати у нормальному режимі, але з деякими обмеженнями.

Ми повністю підтримуємо рішення Київської міської державної адміністрації щодо превентивних заходів для протидії поширення короновірусної інфекції. На території ТРЦ посилені санітарний та клінінговий сервіс з використанням дезінфекційних засобів, працівники забезпечені масками та санітайзерами, для відвідувачів будуть встановлені дезінфектори, у галереях та на фудкорті розміщені інформаційні стенди з рекомендаціями МОЗ. Усі орендарі сповіщені про вимогу дотримуватися підвищених антисептичних заходів.

Згідно з протоколом комісії Київської міської ради з 12 березня до 31 березня 2020 припинять роботу розважальні зони: кінотеатр, ролердром, дитячий розважальний центр FLY KIDS та дитяча кімната. ТРЦ «Караван Outlet» не буде проводити будь-які культурно-масові заходи.

Ми опрацьовуємо рекомендацію КМДА щодо виявлення людей з ознаками інфекційного захворювання та негайного скеровування їх до медичних закладів. Адміністрація ТРЦ також забезпечує недопущення до роботи працівників з симптомами ОРВІ.

Будьте здорові!

ДРУГИЕ

Оставить отзыв

Отзывы