ТРЦ «Караван Outlet» відкручує ціни на моду

Вдало підібраний образ – той самий ефект, якого ми очікуємо від шопінгу. Але найліпший результат полювання за новим вбранням – це цілісний ефектний лук за розумні кошти.

Якщо ви твердо поставили собі за мету поєднати моду та раціональний підхід, тоді запрошуємо до ТРЦ «Караван Outlet», бо саме тут знижки діють завжди, а понад 50 міжнародних брендів постійно оновлюють свої аутлет-колекції. Привабливі акційні пропозиції є на кожен смак: від романтичних жіночих образів та ділових і кежуал луків для чоловік до грайливих дитячих ансамблів.

Знайшли те, чого забажала душа, відчуття свого власного стилю та дозволив гаманець? Тоді спробуйте свою вдачу у розіграші*, адже тільки з 1 по 31 липня 2020 зареєструвавши чек на покупку у ТРЦ «Караван Outlet» (окрім продуктового гіпермаркету АШАН, закладів фудкорту та розваг) від 1000 гривень можна стати одним із тих двадцяти щасливчиків, хто отримає подарунковий сертифікат на 1000 гривень!

Щоб випробувати свою вдачу потрібно зареєструвати чек на свою обновку від брендів ТРЦ «Караван Outlet» від 1000 гривень (один чи декілька чеків, які сумарно складуть означену суму) на інфостійці або онлайн за цим посиланням: https://bit.ly/2YPhe99

Купуйте за розумними цінами та вигравайте разом з ТРЦ «Караван Outlet»!

*Розіграш-акція «Модний лук від 1000 грн.» діє з 01.07.2020 по 31.07.2020р. у ТРЦ «Караван Аутлет» за адресою: м.Київ, вул.Лугова, 12.

Правила акції — Модний лук 01.07.20-1

Оставить отзыв

Отзывы