ТРЦ «Караван Outlet» відновлює свою роботу

Найскладніший період суворого карантину закінчився! Завдяки нашим із вами об’єднаним зусиллям ситуація є контрольованою і ТРЦ «Караван Outlet» радо відкриє свої двері відвідувачам 30 травня 2020 року!

Розпочинаємо сезон безпечного та розумного шопінгу: у звичайному режимі, але із виконанням усіх санітарно-епідеміологічних вимог, працюватимуть торговельні галереї; ресторани зони фудкорту наразі здійснюватимуть лише доставку, а розважальні зони залишатимуться зачиненими.

Для забезпечення захисту працівників і відвідувачів у ТРЦ «Караван Outlet» діятимуть наступні заходи:

  • вхідний санітарний контроль відвідувачів;
  • посилений санітарний та клінінговий сервіс з використанням дезінфікуючих засобів, у тому числі регулярна обробка дверних ручок, кнопок, поручнів та санітарно-технічного приладдя;
  • ми контролюємо нормативи перебування у приміщенні – не більше одного відвідувача на 10 кв. м торговельної площі;
  • у зонах загального користування та на вхідних групах встановлені дезінфектори;
  • відвідувачі можуть придбати засоби індивідуальної захисту у автоматах, розміщених на вхідних групах, та у магазинах ТРЦ;
  • працівники ТРЦ забезпечені масками, санітайзерами та рукавичками, стан їх здоров’я ретельно контролюється;
  • докладні інформаційні матеріали з рекомендаціями МОЗ розміщені у галереях та на фудкорті.

Шановні відвідувачі, будь ласка, дотримуйтесь правил безпечного шопінгу: обов’язково користуйтесь захисною маскою та рукавичками, тримайте дистанцію від інших покупців у 1,5 метра та відвідуйте магазини, дотримуючись правил одночасного перебування у приміщенні, які будуть розташовані на вході до них.

 

Чекаємо на зустріч із вами та бажаємо приємних покупок!

Оставить отзыв

Отзывы