ТУРНІР «BEYBLADE BURST NATIONAL»

Турнір буде проходити в Україні 26 травня 2018 року у ТРЦ «Караван» за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 12 .
У Турнірі можуть брати участь лише гравці – громадяни України у віці від восьми (8) до тринадцяти (13) років на день Турніру, за умови, що однин з батьків чи законний опікун кожного гравця заповнив та підписав форму Згоди та надання прав щодо Турніру РЕЄСТРАЦІЯ У ТУРНІРІ
РЕЄСТРАЦІЯ. Після прибуття на Турнір кожен гравець має зареєструватися в Організатора Турніру та отримати інструкції щодо Змагання у Турнірі. Усіх гравців протягом всього часу має супроводжувати один з батьків або законний опікун. Реєстрація починається о 10-00 та завершиться о 12-00 у день Турніру.
ФОРМА ЗГОДИ ТА НАДАННЯ ПРАВ. Один з батьків або законний опікун кожного гравця повинен заповнити та підписати форму Згоди та надання прав (Consent and Release form) перед початком участі гравця в Турнірі.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТУРНІРУ
Гравці повинні надати свої власні дзиґи BEYBLADE BURST для участі в Турнірі, за умови, що їх дзиґи BEYBLADE BURST відповідають наступним вимогам:
  • Дзиґа не включена до списку заборонених дзиґ Beyblade, який можна знайти на https://www.worldtour.beyblade.com/
  • Дзиґи, які не розбираються або не розриваються, заборонені.
  • Дзиґи мають включати наступні три (3) компоненти: “енергетичний прошарок” (Energy Layer), силовий диск (Forge Disc) та обертовий наконечник (Performance Tip).
  • Використання модифікованих або зламаних деталей або аксесуарів забороняється.
Переможець Турніру може отримати можливість представляти свою країну на Чемпіонаті світу BEYBLADE BURST, яка відбудеться 3 листопада 2018 року в KidExpo у Парижі, Франція
Офіційні правила опубліковані на https://www.worldtour.beyblade.com/ та на сайті ТРЦ «Караван».
По додатковим питанням Ви можете звернутися за номером: 044 393 43 40.
ТУРНІР «BEYBLADE BURST NATIONAL»

Оставить отзыв

Отзывы