10:00 - 20:00
 • ТРЦ

  10:00 - 19:00

 • Ашан

  9:00 - 21:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 22:00

 • Фудкорт

  10:00 - 19:00

Карта ТРЦ Карта проїзду
ru
ua
ru
Меню
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ - kiev.karavan.com.ua

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

період дії:
03.07.2022
новини
новини

ПОРЯДОК ДІЙ
ПРИ ОГОЛОШЕННІ СИГНАЛУ „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”
(Доповнення до Правил поведінки відвідувачів, повний текст – в Інформаційному центрі ТРЦ)

1. Загальні Положення
1.1. Всі особи (відвідувачі, працівники, орендарі, усі інші) повинні ознайомитись з цим Порядком перед входом в будівлю ТРЦ „Караван Outlet” та суворо їх дотримуватись.
1.2. Особам, які перебувають в ТРЦ з малолітніми дітьми, супроводжують людей похилого віку та маломобільних груп населення забороняється залишати на одинці зазначені категорії осіб.
1.3. Всі особи повинні уважно слухати інформацію, яка транслюється через гучномовні пристрої ТРЦ та діяти відповідно до оголошених вимог.

2. У випадку оголошення сигналу „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” всі особи, які знаходяться в ТРЦ повинні:
– Негайно, зберігаючи спокій покинути приміщення та прилеглу територію ТРЦ відповідно до розміщених вказівників або спрямування працівниками охорони та адміністрації ТРЦ, при цьому не створюючи паніки і натовпу на виході;
– при виборі напрямку руху обирати найкоротші, але менш завантажені шляхи евакуації та виходи з будівлі, звертаючи увагу на рекомендації адміністрації ТРЦ;
– при виході з будівлі ТРЦ забороняється залишатися на прилеглій до ТРЦ території;
– негайно прослідувати в найближчі до ТРЦ укриття (захисні споруди), а саме: підземні пішохідні переходи, що розташовані на вулиці Луговій біля зупинок громадського транспорту, або інші укриття, перелік яких публікується Київською міською державною адміністрацією на сайті:
https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/bomboskhovyshcha_ta_ukryttia/
– в ході евакуації необхідно виконувати всі розпорядження служби охорони або адміністрації ТРЦ, що спрямовані на здійснення процесу евакуації в найкоротший термін.

3. Заключні положення:
3.1. Небажання особи звільнити територію ТРЦ під час „ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ” є свідомим рішенням такої особи, на яке адміністрація ТРЦ не може впливати насильно. Власник та адміністрація ТРЦ «Караван Outlet» не несе відповідальність за будь-яку шкоду, нанесену особі (її життю, здоров’ю, власності) внаслідок воєнних дій та/або порушення такою особою цього Порядку, зокрема ігнорування сигналу „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”.

Бережіть себе та оточуючих!
Адміністрація ТРЦ „Караван Outlet”

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук