10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 22:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню

Ролердром

 • Розваги

Весело на роликах Ролердром в «Каравані» - один з найбільш часто відвідуваних в столиці і входить в кращі ролердроми Києва, тут незмінно весело і шумно. Ціна завжди радує, обладнання свіже та сучасне, сеанси побудовані так, що чекати своєї черги довго не доведеться. Кращий спорт для дітей і дорослих Чому варто вирушити на ролердром в Києві?

Для цього є кілька причин: навчитися стояти на роликах можна навіть не маючи спортивної підготовки; це набагато безпечніше, ніж кататися на класичних ковзанах - падати на спеціальне покриття не боляче; інструктори, які працюють на ролердромі, дають корисні поради і допомагають стати справжнім роллером; у нас постійно проводяться різноманітні акції; ціни на ролердром невисокі, розвага по кишені навіть школярам і студентам; в прокаті вам запропонують захист на лікті і коліна, а також надійний захисний шолом; можна домовитися про платний індивідуальному занятті з професійним інструктором. Це коштує недорого і дозволить дуже швидко просунутися в майстерності катання.

У центрі веселощів Ролердром в «Каравані» розташований в самому жвавому місці ТРЦ і оточений ресторанами і магазинами. Якщо не всі ваші друзі і рідні готові спробувати свої сили в катанні, вони можуть почекати вас, комфортно розташувавшись за столиком. І, головне - вони будуть бачити вас і зможуть зробити кілька пам'ятних фотографій!

Біля поля для катання на роликах знаходиться фуд-корт, де можна підкріпитися салатами, бургерами і іншими швидкими і смачними стравами.

Катайтеся до упаду!

Ціни на послуги роллердрому
Прокат «Дитячий*»: 120 грн. – будні, 140 грн. – вихідні
Прокат «Дорослий»: 120 грн. – будні, 140 грн. – вихідні
Захист: 50 грн.
Шкарпетки: 20 грн.
Прокат самокату: 70 грн.
*діти до 12 років
Вхід зі своїми роликами – 90 грн.

ЧАС ПРОКАТУ НЕОБМЕЖЕНИЙ!

Інструктор: 30 хв. – 150 грн., 60 хв. – 250 грн.
30 хв. / 2 людини – 250 грн.
60 хв. / 2 людини – 400 грн.

10:00 - 22:00, щоденно
на мапі
Ролердром, №3 - kiev.karavan.com.ua
Ролердром, №4 - kiev.karavan.com.ua

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук