10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 02:30

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
CASTA, №2 - kiev.karavan.com.ua

CASTA

«CASTA» – це унікальний ресторан, що поєднує в собі сучасну культуру еко дизайну, екзотичну кухню південно-східних країн Азії та сучасної Європи. Меню ресторану витримано в концепції «Суші & Бургер» і настільки різноманітно, що зможе здивувати гастрономічними вишукуваннями навіть найвибагливішого гурмана.

Локшина і рис, суші, Гункани, сашимі, роли, бургери, гриль-меню це лише загальний перелік страв з меню ресторану. «CASTA» познайомить вас з новими екзотичними ароматами, новими смаковими відтінками традиційних страв і яскравими європейськими смаками бургерів, які підірвали своєю популярністю весь світ.

Всі м’ясні та рибні страви готуються на грилі. Можливості гриль-меню дозволяють одночасно задовольняти запити, як витончених гурманів, так і поціновувачів просто смачною і одночасно корисною їжі. Страви з м’яса і овочів, птиці та риби, приготовані на грилі, перетворюють звичайний обід в справжній бенкет смаку, аромату і задоволення. Ласкаво просимо в ресторан «CASTA»! «CASTA» – це унікальний ресторан, що поєднує в собі сучасну культуру еко дизайну, екзотичну кухню південно-східних країн Азії та сучасної Європи. Меню ресторану витримано в концепції «Суші & Бургер» і настільки різноманітно, що зможе здивувати гастрономічними вишукуваннями навіть найвибагливішого гурмана. Локшина і рис, суші, Гункани, сашимі, роли, бургери, гриль-меню це лише загальний перелік страв з меню ресторану.

«CASTA» познайомить вас з новими екзотичними ароматами, новими смаковими відтінками традиційних страв і яскравими європейськими смаками бургерів, які підірвали своєю популярністю весь світ. Всі м’ясні та рибні страви готуються на грилі. Можливості гриль-меню дозволяють одночасно задовольняти запити, як витончених гурманів, так і поціновувачів просто смачною і одночасно корисною їжі.

Страви з м’яса і овочів, птиці та риби, приготовані на грилі, перетворюють звичайний обід в справжній бенкет смаку, аромату і задоволення.
Ласкаво просимо в ресторан «CASTA»!

10:00 - 22:00, щоденно
Соц. мережі:
на мапі
CASTA, №3 - kiev.karavan.com.ua
CASTA, №4 - kiev.karavan.com.ua

акції

Всі акції
Всі акції

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук