10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 22:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Marc Cain, №2 - kiev.karavan.com.ua

Marc Cain

Marc Cain — німецький бренду преміум-класу, який пропонує елегантний, комфортний, практичний жіночий одяг в стилі casual.

Головним принципом бренду служить ідея комбінування. Можливості поєднання різних предметів гардероба. Під комбінуванням в MARC CAIN розуміють не тільки ідеальний підбір окремих деталей, а, перш за все, майстерне поєднання здавалося б несумісних предметів одягу. Зустріч протилежностей, що створює, незважаючи ні на що, завершений вигляд. Виникає при цьому напруження створює нове розуміння терміна «СТИЛЬ» — стиль від MARC CAIN.

Marc Cain є успішним підприємством моди міжнародного масштабу в сегменті жіночого одягу преміум класу, представленим в більш ніж 1600 торгових точках, розташованих в кращих спеціалізованих магазинах по всьому світу.

Колекції Marc Cain відрізняють найвищі вимоги до дизайну, якості та матеріалами. Marc Cain Collections — це втілення міжнародних тенденцій у власному стилі і класі. Marc Cain Sports — це повсякденний одяг невимушеного стилю: оригінальна, спортивна, що уособлює собою життєву енергію.

Мода MARC CAIN — ні на що не схожа і в той же час вірна собі. Пізнавана і неповторна.

10:00 - 22:00, щоденно
на мапі
Marc Cain, №3 - kiev.karavan.com.ua
Marc Cain, №4 - kiev.karavan.com.ua
Marc Cain, №5 - kiev.karavan.com.ua

акції

Всі акції
Всі акції

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук