10:00 - 20:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  10:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 22:00

 • Фудкорт

  пн-пт. 10:00 - 21:00
  сб-нд. 10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню

Yves Rocher

Yves Rocher (Франція) – є експертом рослинної косметікі® з 1959 року.

Ефективні косметичні і парфумовані засоби виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів, вирощених і зібраних в екологічно чистих районах Франції.

Натуральність, відмінна якість і повагу до природи – головні напрямки бренду у виробництві косметичних продуктів. На сьогоднішній день марка налічує понад 700 різних найменувань продукції, які представлені в категоріях: догляд за обличчям, тілом та волоссям, парфумерія, макіяж і гігієна. Великим успіхом у всьому світі користується експертний догляд за волоссям від Yves Rocher, а також кошти для ванни і душа з приголомшливими ароматами.

Yves Rocher – бренд інноваційних ідей зі строго контрольованим виробництвом, що гарантує безпеку складових інгредієнтів, унікальність формули складу. Максимально натуральні компоненти проходять відбір і тестування, тому розвиток дерматологічних проблем у користувачів виключені.

Екоответственность і захист навколишнього середовища лежить в основі усього, що створюється брендом. Компанія не тільки зменшує використання природних ресурсів для свого виробництва, обирає концепцію екодизайну для продуктів і використовує вторинно перероблені матеріали. Бренд також підтримує екопроекти Фонду Yves Rocher, серед яких – висадка дерев та допомогу в розвитку кращих локальних жіночих екопроект в рамках премії «Земля Жінок».

10:00 - 22:00, щоденно
на мапі

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук
Детальніше