Магазины аксессуаров, Магазины в ТРЦ Караван, Магазины часов
068 308 4503

Магазин TIMEBAR

Прекрасне почуття стилю і вміння цінувати час — невід’ємні якості сучасної людини. Саме тому на сьогоднішній день дизайнерські годинники можна сміливо назвати ідеальним аксесуаром.

Мережа магазинів годинників TIMEBAR пропонує широкий вибір модних моделей на будь-який смак. Тут представлена продукція таких відомих брендів, як GUESS, Claude Bernard, Casio, Orient, Tissot, Gc, Morgan, DIESEL, FOSSIL, 33 ELEMENT, РФС, Нестеров, а також Disney by RFS і багатьох інших. TIMEBAR є ексклюзивним дистриб’ютором годинників світових fashion-брендів на території України. А це означає, що в мережі магазинів гарантовано можна знайти не тільки моделі з самих останніх колекцій, а й ексклюзивні, а також лімітовані версії годинників. Крім того, здійснюючи покупки в TIMEBAR, Ви завжди можете бути впевнені в якості та оригінальності представлених товарів.

В магазинах мережі працюють досвідчені продавці-консультанти із спеціальною профільною освітою, які завжди готові допомогти з правильним вибором.

Купуючи годинник в магазині TIMEBAR, Ви автоматично стаєте учасником клубу поціновувачів годинників «Timebar Club» і володарем бонусів або фірмових подарунків.

 

1-oblojka-Karawan-Kiev

 


 

ВКонтакте: https://vk.com/timebarua

Facebook: https://www.facebook.com/TimebarUa/

Instagramm: https://www.instagram.com/timebarua/

Twitter: https://twitter.com/timebar_ua

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpzu10qB1lRiI8sg95GigbA

Google+: https://plus.google.com/u/1/b/114745017249321011673/114745017249321011673?hl=ru

 

Акции и события