10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 02:30

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
ТРЦ «Караван Outlet» анонсує національний мистецький конкурс OPEN ART - kiev.karavan.com.ua

ТРЦ «Караван Outlet» анонсує національний мистецький конкурс OPEN ART

період дії:
11.09.2021
новини
новини

Творчість полюбляє свободу та максимальну публічність! А наші відвідувачі — пізнавати нове та бути у ритмі великого міста, залучатися до культурного життя столиці.

ТРЦ «Караван Outlet» розпочинає проєкт «Рік мистецтва в Каравані» та оголошує національний конкурс для художників, що працюють із публічним мистецтвом. Ми шукаємо ідеї арт проектів: скульптур та інсталяцій, аби встановити три найкращих у просторі нашого ТРЦ.

Темою робіт стане важливий суспільний запит: етична мода та екологічне мислення.

Кожен з поданих проєктів оцінить професійне журі, у складі якого є авторитетні арт-критики, куратори сучасного мистецтва, художники та галеристи: Костянтин Дорошенко, Леся Хоменко, Денис Белькевич, Юлія Волошина, а також генеральний директор DCH Infrastructure & Real Estate, керуючої компанії мережі ТРЦ «Караван» Ірина Поварчук.

Заявки від художників з усіх куточків України будуть прийматися до 11 вересня 2021 року включно, шорт-ліст буде анонсовано 20 вересня, а вже 24 вересня – відбудеться оголошення переможців.

Найкращі ідеї, які визначать судді, протягом 2021 та 2022 року будуть встановлені коштом «Караван Outlet» в галереях торговельного-розважального центру, а призер глядацьких симпатій отримає цінний подарунок.

Ірина Поварчук, генеральна директорка DCH Infrastructure & Real Estate:

«ТРЦ «Караван Outlet» – сучасний суспільний майданчик, який відвідує більше 10 млн людей на рік, а його функціонал вже давно вийшов за рамки шопінгу та розваг. Ми прагнемо сформувати для наших відвідувачів середовище, що сприяє відкриттю нового, провокує нестандартні ідеї та підтримує диспут на важливі для соціума теми. Не менш вагомою для нас є можливість підтримати українських митців, надати простір для втілення їх ідей, презентувати творчість широкому загалу»

Подати заявку на участь та дізнатися більше про конкурс можна на сайті: http://openart-karavan.com

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук