10:00 - 20:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  10:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 22:00

 • Фудкорт

  пн-пт. 10:00 - 21:00
  сб-нд. 10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню

ТРЦ «Караван Outlet» став найкращим проєктом з реконструкції 2019 року за версією

період дії:
05.11.2020
новини
новини

Амбітний проєкт вартістю понад 8 млн доларів з реконструкції ТРЦ «Караван Outlet», одного з найперших ТРЦ Києва, отримав престижну всеукраїнську премію – Commercial Property Awards.

Цей інвестиційний проєкт став великою перемогою професійної команди DCH Infrastructure & Real Estate, яка керує мережею ТРЦ «Караван» у Києві, Харкові та Дніпрі. Строки реалізації були рекордними – лише півроку для масштабних зовнішніх та внутрішніх будівельних робіт. Але ще складнішим було виконати стратегічне завдання – створити унікальний великий аутлет-центр у комфортній міський транспортній доступності.

Щоб відкрити ТРЦ «Караван Outlet» у новому для столиці та країни форматі, був ретельно проаналізований досвід найбільших аутлет-містечок Європи, розроблені суворі внутрішні стандарти, залучені професіонали понад 20 підрядних організацій, і вже 7 грудня 2019 року ТРЦ «Караван Outlet» відкрив свої двері поціновувачам якісного та бюджетного шопінгу світового рівня.

ТРЦ «Караван Outlet» зібрав під одним дахом більш ніж 50 міжнародних популярних фешн-брендів, які працюють у форматі аутлет та надають постійні знижки до 70%. Серед них: LC Waikiki, Reserved, Sinsay, House, Mohito, OGGI, Ostin, а також Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Baldinini, Paper Shop, Vitto Rossi, Roy Robson і багато інших. Відтепер немає сенсу чекати на сезонні розпродажі, достатньо лише регулярно відвідувати улюблені бренди у Караван Outlet. На відміну від переважної більшості аутлетів, ТРЦ «Караван Outlet» – це не тільки економний шопінг, але ще й розваги.

Для відвідувачів працює кінотеатр Multiplex з найпривабливішими цінами на білети в Києві, фудкорт з затишними кафе та ресторанами, професійний ролердром та дитячий розважальний комплекс Fly Kids.

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук
Детальніше