Абсолютний фешн: нові імена на Karavan Fashion Days 2018

Karavan Fashion Days – добре відомий і улюблений івент аудиторії столичного ТРЦ. Щороку Karavan Fashion Days збирає зовсім молоді українські торгові марки і вже відомі бренди, щоб познайомити гостей заходу з новинками сезону, «модою вулиць», розповісти про тренди майбутнього в beauty – індустрії.

«Karavan Fashion Days для нас- це знайомство з модою зблизька, особливо з українськими дизайнерами і виробниками. Коли ми тільки починали розвивати цей формат, український fashion для багатьох був тільки хобі, як бізнес, а тим більше джерело отримання прибутку ще пару років тому його ніхто не розглядав. Важко було уявити, що любов до закордонних брендів, коли –небудь охолоне, і хто, та й як зможе замінити добре відомі імена? UFW, Odessa fashion days, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days – ці масштабні події допомогли українському почерку в моді стати впізнаваним у світі, а Karavan Fashion Days- це не просто місце зустрічі бренду і аудиторії, це ілюстрація наскільки дизайн і стиль грають важливу роль в житті кожного» – розповідає Людмила Дементьєва, директор ТРЦ «Караван».

Два дні: 20 та 21 жовтня в ТРЦ «Караван» fashion – марафон модних показів, шопінг проект від українських дизайнерів, beauty – зони від «BOYKO BEAUTY SCHOOL» для всіх гостей і учасників, шоу-руми і найактуальніші новинки від Andrea Crocetta, KraLya, IRIS і це далеко не все!

Створити модний образ від beauty – експертів, отримати персональну Insta fashion Story для від журналу JOY і цілу лавину позитивних емоцій – це Karavan Fashion Days.

Коли: 20-21 жовтня, 10.00-21.00

Де: ТРЦ «КАРАВАН» (вул. Лугова, 12)

Інформація для участі брендів: 066-165-77-87

Всі найгарячіші новини і репортажі на нашому сайті і телеграм- каналі, будь в курсі @karavan_trc_kyiv

Оставить отзыв

Отзывы