«Хмільний вікенд» в ТРЦ Караван

Велике і мале в історії напою, який змінив світ: ТРЦ «Караван» запрошує на «Хмільний вікенд»

Темне, ячмінне, світле, ель, стаут, лагер, бланш, червоне, біле, барлевайн, крафтове, радлер – вся історія людської цивілізації в назвах і сортах напою, рецепт якого передають і вдосконалюють весь час існуванні людства.

06 жовтня в ТРЦ «Караван» стартує «Хмільний уйкенд», фестиваль пінного і енокультури в атмосфері музичного рокового драйву. Вже в найближчу суботу, ваш улюблений ТРЦ «Караван» зустріне гостей і відвідувачів відмінним роковим саундом, танцювальними батлами, за традицією ми приготували лавину подарунків і захоплюючих квестів для чемпіонів і знавців енокультури і сортів пінного.

Дівчата в традиційних баварських костюмах зустрінуть і розкажуть про справжню живу історію напою, який супроводжує людину з давніх часів і не втратив популярність сьогодні.

«У давнину за рецептами виноробів і пивоваріння визначали рівень розвитку цивілізації. Перші знахідки, що свідчать про виробництво вина і пива датовані 15 століттям до нашої ери, в Україні теж є традиції і культура, пов’язані з пінним напоєм і вином. Мета нашого фесту – розповісти про історію та культуру одного з найдавніших винаходів людства, адже: хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього, – слідом за Максимом Рильським говоримо і ми » – розповідає директор столичного ТРЦ і організатор фестивалю Людмила Дементьєва.

Приходь, що відкрити для себе українську тисячолітню культуру еногастрономії і пивоваріння.

Коли: 06 жовтня, о 12.00

Де: ТРЦ «Караван» Київ

Найактуальніші новини улюбленого ТРЦ на сайті (посилання) і телеграм – каналі, будь в курсі 

Оставить отзыв

Отзывы