РОМАН ІЗ ЛІТОМ Сарафани і сукні в коллекції Marks & Spencer

РОМАН ІЗ ЛІТОМ

Сарафани і сукні в коллекції Marks & Spencer

Любов жінок до суконь неможливо переоцінити. Ще б пак! Адже це одразу завершений образ. Потрібно лише визначитися з ідеальним силуетом і доповнити ансамбль аксесуарами. Сарафани та сукні з літньої колекції Marks & Spencer представлені в розмаїтті трендових принтів і відтінків.

У палітрі моделей переважають природні кольори. Блакитний, лазуровий і бірюзовий втілюють дві стихі — повітря і воду. Морська гамма освіжає образи, як розслаблений відпочинок освіжає думки. Сукні з блакитної бавовни або деніму гарантують влучення у тренд. А в сарафанах бадьорого жовтого кольору, кожна прогулянка стане пригодою. У яскравих принтах колекції також є відтінки смарагдової зелені й рожевого заходу сонця.

Безтурботному настрою сезону підіграють декоративні акценти і принти: екзотичні рослини, різнобарвна смужка і квіткова вишивка. Літні мотиви заохочують відправитися на маленький острів: медитувати під пташиний спів і споглядати краєвиди. Зберегти прохолоду в спекотні дні допоможуть натуральні тканини. Сукні та сарафани з бавовни, льону і деніму чудово підійдуть і для яскравого streetstyle, і для неспішної вечері на яхті.

Любителькам оригінальних силуетів будуть до смаку сукні довжини міді з асиметричним подолом. Колекція поєднує моделі з відкритою лінією плечей, на тонких бретелях і з коротким рукавом. Не залишають літній гардероб і кокетливі рюші.

Закохатися в літо з новою силою! А також пізнати мистецтво насолоди життям і перейнятися атмосферою відпочинку по максимуму, допоможуть яскраві сукні і сарафани з колекції Marks & Spencer.

 

Магазини Marks & Spencer в Україні:

м. Київ, ТРЦ Ocean Plaza, вул. Антоновича, 176;

м. Київ, ТРЦ Dream Town, пр-т Оболонський, 1-Б;

м. Київ, ТРЦ «Караван», вул. Лугова, 12;

м. Київ, ТЦ Promenada center, вул. Овруцька, 18;

м.Київ,ТРЦ KOMOD, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 4;

м. Дніпро, ТЦ Passage Mall, вул. Дмитра Яворницького, 50;

м. Одесса, ТРЦ Riviera, п. Фонтанка, Південна дорога, 101а;

м. Львів, ТРЦ King Cross Leopolis, п. Сокільники,

вул. Стрийська, 30.

Facebook, Instagram

MarksandSpencerUkraine

Оставить отзыв

Отзывы