Що таке Karavan’s Day: як столичний ТРЦ змінює традиції свят

У кожного є день, коли подарунки і привітання просто необхідні, його чекають і до нього готуються, збирають гостей і дбають про частування, і ТРЦ не виняток.

18 листопада столичний «Караван» святкує свій ювілей. За мірками людського віку – це зовсім невелика дата і носить назву – дитинство. Але для компанії, в якій присутні більше 100 брендів, трудяться і кожен день приходять за покупками кілька сот тисяч – це велика дата і привід для гордості.

Саме в цей день, вся команда ТРЦ «Караван» оголошує тотальне свято! Karavan’s Day – це супердрайвова команда аніматорів, з запаморочливими інтерактивними розвагами, квестами, і антиуроками, де вас чекають цікаві майстер-класи, звичайно ж аква грим і insta photo – zone.

Ми не соромимося свого віку, адже за час будівництва і роботи ТРЦ виросло ціле покоління, яке обирає «Караван» для зустрічей, розваг і яскравого шопінгу, – одним словом, завжди з нами! Ми пишаємось довірою та інтересом до наших програм і брендів, тому приготували спеціально для дорослої аудиторії лаву призів, які отримає кожен, адже залишитися в стороні від наших конкурсів в Karavan’s Day просто неможливо.

Спеціально для Karavan’s Day співатиме NK: всі найновіші, а також улюблені хіти Насті Каменських саме в наш день народження.

Коли: починаємо о 13.00, 18 листопада

Де: Роллердром ТРЦ «Караван» Київ.

До зустрічі в ТРЦ «Караван»!

Бути в центрі новин, прем’єр, і подій разом з нашим телеграм- каналом @karavan_trc_kyiv, приєднуйся

Оставить отзыв

Отзывы