10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 22:00

 • Кінотеатр

  10:00 - 02:30

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Запрошуємо всіх на святкову презентацію нової інсталяції - kiev.karavan.com.ua

Запрошуємо всіх на святкову презентацію нової інсталяції

період дії:
20.01.2022
Новости
Новости

22 січня, в суботу, запрошуємо всіх на святкову презентацію нової інсталяції в рамках арт проекту «Рік мистецтва в Каравані».

Нагадаємо, що ТРЦ «Караван OUTLET» в своїх галереях презентує арт інсталяції сучасних українських митців. Робота Євгенії Примаченко «Кит» – друга в переліку фіналістів, що перемогли в національному конкурсі скульптури OPEN ART та буде представлена на ознайомлення гостям. Разом з  агенцією культурного менеджменту Port.agency, «Караван OUTLET» презентує  арт-об’єкти переможців в своїх галереях.

Інсталяція Євгенії Примаченко складатиметься, з масштабних символів «Х» та «0», що втілюють протилежності: плюс та мінус, чоловіче та жіноче, початок та кінець. Довжина об’єкту майже 7 метрів, завширшки 2 метри та 2,5 метрів висотою. Композиція цих символів — заклик автора задуматись про екологічність взаємодії людини з навколишнім середовищем.

В день відкриття, біля інсталяції, в галереї поряд з магазином LC Waikiki, проходитимуть різні святкові активності. Гості зможуть послухати живу музику, насолодитися виступами та постановами артистів. В зоні фудкорту з 13.00 по 19.00 годину проходитимуть різні художні майстер-класи для дорослих та дітей.

Запрошуємо Вас долучитися до світу мистецтва та творчості разом з «Караван OUTLET»!

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук